dom007

dom007
Movie Buff - 351 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2015
Location: Switzerland

more Recent Ratings

100 93% Sleuth (1972) - Rated 01 May 2015
90 78% Days of Heaven (1978) - Rated 29 Apr 2015
90 78% All Is Lost (2013) - Rated 25 Apr 2015
80 56% Eyes Without a Face (1960) - Rated 04 Apr 2015
90 78% Bitter Rice (1949) - Rated 28 Mar 2015
100 93% La Strada (1954) - Rated 18 Mar 2015
90 78% Cinema Paradiso (1988) - Rated 18 Mar 2015
90 78% Bicycle Thieves (1948) - Rated 18 Mar 2015
100 93% I Vitelloni (1953) - Rated 18 Mar 2015
80 56% Revanche (2008) - Rated 18 Mar 2015