dublude
Recent Ratings
Check out dublude's...
89 88% | Terminus paradis (1998) - Rated 23 Mar 2016 |
90 94% | Morometii (1988) - Rated 23 Mar 2016 |
87 70% | Aferim! (2015) - Rated 23 Mar 2016 |
88 83% | In Cold Blood (1967) - Rated 23 Mar 2016 |
90 94% | Toy Story (1995) - Rated 23 Mar 2016 |
89 88% | Tangerines (2013) - Rated 23 Mar 2016 |
87 70% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 23 Mar 2016 |
80 27% | Toy Story 3 (2010) - Rated 23 Mar 2016 |
93 98% | Cinema Paradiso (1988) - Rated 23 Mar 2016 |
87 70% | Badlands (1973) - Rated 23 Mar 2016 |