edgeoftheblade

edgeoftheblade
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2024
Location: jacksonville, Florida, USA

more Recent Ratings

Check out edgeoftheblade's...

95 84% A History of Violence (2005) - Rated 24 Apr 2024
80 46% Mississippi Burning (1988) - Rated 24 Apr 2024
80 46% Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Rated 24 Apr 2024
100 93% Deadwood (2004) - Rated 24 Apr 2024
80 46% Scandal (2012) - Rated 24 Apr 2024
75 15% Aloha (2015) - Rated 24 Apr 2024
100 93% Watchmen (2019) - Rated 24 Apr 2024
75 15% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 24 Apr 2024
75 15% The American President (1995) - Rated 24 Apr 2024
75 15% L.A. Story (1991) - Rated 24 Apr 2024