ednarrins

ednarrins
Movie Buff - 277 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: USA

more Recent Ratings

Check out ednarrins's...

95 98% The Holy Mountain (1973) - Rated 07 Apr 2016
30 18% Ghost Rider (2007) - Rated 16 Aug 2013
75 70% Night of the Living Dead (1968) - Rated 16 Aug 2013
35 25% Constantine (2005) - Rated 16 Aug 2013
10 3% Home Alone 3 (1997) - Rated 16 Aug 2013
70 60% See No Evil, Hear No Evil (1989) - Rated 16 Aug 2013
25 11% Saw V (2008) - Rated 16 Aug 2013
0% From Justin to Kelly (2003) - Rated 16 Aug 2013
55 43% Silent Hill (2006) - Rated 16 Aug 2013
80 79% Mother (2009) - Rated 16 Aug 2013