ehsansh

ehsansh
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Gangs of New York (2002) - Rated 19 Mar 2016
98 70% Kundun (1997) - Rated 19 Mar 2016
100 86% The Age of Innocence (1993) - Rated 19 Mar 2016
100 86% Goodfellas (1990) - Rated 19 Mar 2016
100 86% New York Stories (1989) - Rated 19 Mar 2016
100 86% The Last Temptation of Christ (1988) - Rated 19 Mar 2016
98 70% After Hours (1985) - Rated 19 Mar 2016
95 58% Raging Bull (1980) - Rated 19 Mar 2016
95 58% New York, New York (1977) - Rated 19 Mar 2016
93 49% Taxi Driver (1976) - Rated 19 Mar 2016