elyar

Check out elyar's...
65 56% | Allied (2016) - May 22, 2020 |
60 35% | The Operative (2019) - May 17, 2020 |
61 46% | Thirteen Days (2000) - May 17, 2020 |
65 56% | The Big Short (2015) - May 09, 2020 |
55 16% | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - May 03, 2020 |
70 77% | Frost/Nixon (2008) - May 03, 2020 |
55 16% | The Dictator (2012) - May 03, 2020 |
65 56% | Argo (2012) - May 03, 2020 |
60 35% | Syriana (2005) - May 01, 2020 |
68 67% | The Great Debaters (2007) - Apr 29, 2020 |