emilmihai
Recent Ratings
Check out emilmihai's...
92 87% | Parasite (2019) - Rated 09 Nov 2019 |
88 54% | Man on Fire (2004) - Rated 09 Nov 2019 |
91 82% | Se7en (1995) - Rated 22 Sep 2019 |
89 63% | The Man from Nowhere (2010) - Rated 22 Sep 2019 |
90 75% | The Green Mile (1999) - Rated 21 Sep 2019 |
92 87% | Downfall (2004) - Rated 21 Sep 2019 |
90 75% | Contratiempo (2016) - Rated 05 Sep 2019 |
89 63% | Mystic River (2003) - Rated 05 Sep 2019 |
89 63% | Inception (2010) - Rated 01 Sep 2019 |
95 97% | The Silence of the Lambs (1991) - Rated 01 Sep 2019 |