emmkate
Recent Ratings
Check out emmkate's...
4 7% | The Godfather (1972) - Rated 14 Sep 2016 |
8 79% | Drive (2011) - Rated 14 Sep 2016 |
6 28% | Foxcatcher (2014) - Rated 14 Sep 2016 |
7 53% | Knocked Up (2007) - Rated 14 Sep 2016 |
8 79% | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 14 Sep 2016 |
5 15% | 12 Monkeys (1995) - Rated 14 Sep 2016 |
3 3% | Corpse Bride (2005) - Rated 14 Sep 2016 |
9 91% | Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 14 Sep 2016 |
6 28% | Die Hard (1988) - Rated 14 Sep 2016 |
7 53% | Melancholia (2011) - Rated 14 Sep 2016 |