We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

emreyuksel

emreyuksel width="100" height="75"

Cinema Addict - 1224 Film Ratings

Member Since: Dec 8, 2016

Location: Turkey

more Recent Ratings

75 62% John Wick: Chapter 4 (2023) - May 27, 2023
50 9% Noah (2014) - Apr 23, 2023
45 6% Tamirhane (2022) - Apr 23, 2023
75 62% Sick of Myself (2022) - Apr 03, 2023
85 89% Leila's Brothers (2022) - Mar 28, 2023
65 32% Alcarràs (2022) - Mar 26, 2023
75 62% Spectre (2015) - Mar 22, 2023
70 45% Skyfall (2012) - Mar 18, 2023
85 89% No Time to Die (2021) - Mar 18, 2023
70 45% Triangle of Sadness (2022) - Mar 16, 2023