Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ermiaroshan

Movie Buff - 151 Film Ratings

Member Since: Jun 21, 2018

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out ermiaroshan's...
91 79% M (1931) - Sep 17, 2020
86 60% Tokyo Story (1953) - Sep 17, 2020
73 7% Body of Lies (2008) - Sep 17, 2020
80 29% Dance with Me (2019) - Sep 09, 2020
82 41% Maskhare Baz (2019) - Sep 09, 2020
93 81% The Hurricane (1999) - Sep 09, 2020
91 79% Léon: The Professional (1994) - Sep 09, 2020
71 6% Sansho the Bailiff (1954) - Aug 30, 2020
97 92% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Aug 25, 2020
92 80% The Drop (2014) - Aug 25, 2020