fdurgan
Recent Ratings
Check out fdurgan's...
90 48% | Midnight in Paris (2011) - Rated 28 Sep 2013 |
90 48% | The Cabin in the Woods (2012) - Rated 28 Sep 2013 |
85 23% | Breakfast on Pluto (2005) - Rated 28 Sep 2013 |
85 23% | Zero Dark Thirty (2012) - Rated 28 Sep 2013 |
85 23% | How to Train Your Dragon (2010) - Rated 28 Sep 2013 |
90 48% | Girl with a Pearl Earring (2003) - Rated 28 Sep 2013 |
90 48% | Jane Eyre (2011) - Rated 28 Sep 2013 |
95 71% | Slumdog Millionaire (2008) - Rated 28 Sep 2013 |
85 23% | My Name Is Khan (2010) - Rated 28 Sep 2013 |
90 48% | The Pianist (2002) - Rated 28 Sep 2013 |