fischchriser

fischchriser
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2013
Location: USA

more Recent Ratings

Check out fischchriser's...

85 54% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Apr 2013
60 17% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 23 Apr 2013
100 90% This Film Is Not Yet Rated (2006) - Rated 23 Apr 2013
100 90% Grumpy Old Men (1993) - Rated 23 Apr 2013
65 23% Moonraker (1979) - Rated 23 Apr 2013
100 90% City of God (2002) - Rated 23 Apr 2013
70 29% Super 8 (2011) - Rated 23 Apr 2013
100 90% Airplane! (1980) - Rated 23 Apr 2013
75 37% Sin City (2005) - Rated 23 Apr 2013
100 90% Goodfellas (1990) - Rated 23 Apr 2013