frknklckp
Bio: a Philologist who try to be a cinephile
Recent Ratings
Check out frknklckp's...
80 22% | The Breakfast Club (1985) - Rated 17 Jul 2018 |
94 63% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 17 Jul 2018 |
98 86% | Inception (2010) - Rated 17 Jul 2018 |
99 95% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 17 Jul 2018 |
78 13% | The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 17 Jul 2018 |
84 31% | Yes Man (2008) - Rated 17 Jul 2018 |
89 40% | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 17 Jul 2018 |
90 50% | The Lobster (2015) - Rated 17 Jul 2018 |
68 4% | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 17 Jul 2018 |
95 77% | Psycho (1960) - Rated 17 Jul 2018 |