ghazal_saheb

ghazalsaheb
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2024
Location: Vancouver, BC, Canada

more Recent Ratings

85 7% Birdman (2014) - Rated 24 Feb 2024
100 64% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 24 Feb 2024
100 64% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 24 Feb 2024
100 64% Taxi Driver (1976) - Rated 24 Feb 2024
90 21% There Will Be Blood (2007) - Rated 24 Feb 2024
85 7% The Square (2008) - Rated 24 Feb 2024
100 64% The Fountain (2006) - Rated 24 Feb 2024
100 64% Mulholland Drive (2001) - Rated 24 Feb 2024
100 64% (1963) - Rated 24 Feb 2024
90 21% Persona (1966) - Rated 24 Feb 2024