giacomino

giacomino
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2013
Location: Czech Republic

more Recent Ratings

Check out giacomino's...

70 8% American Sniper (2014) - Rated 07 Mar 2015
92 78% Cinderella Man (2005) - Rated 09 Apr 2014
92 78% The Best Offer (2013) - Rated 31 Oct 2013
95 91% The Reichenbach Fall (2012) - Rated 31 Oct 2013
90 61% Man of Steel (2013) - Rated 31 Oct 2013
90 61% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 31 Oct 2013
95 91% A Scandal in Belgravia (2012) - Rated 31 Oct 2013
90 61% Iron Man 3 (2013) - Rated 23 May 2013
70 8% Cloud Atlas (2012) - Rated 23 May 2013
75 11% The Fountain (2006) - Rated 23 May 2013