GknGnd

gkngnd
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

73 38% Tenet (2020) - Rated 28 Dec 2020
80 61% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Rated 30 Nov 2020
80 61% Bir Baskadir (2020) - Rated 30 Nov 2020
78 54% The Queen's Gambit (2020) - Rated 30 Nov 2020
78 54% The Social Dilemma (2020) - Rated 28 Sep 2020
65 20% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 28 Sep 2020
93 93% The Last Dance (2020) - Rated 19 May 2020
76 48% A Prayer Before Dawn (2018) - Rated 16 May 2020
55 9% Organize Isler 2: Sazan Sarmali (2019) - Rated 15 May 2020
45 5% Fahrenheit 451 (2018) - Rated 15 May 2020