Glurr
Recent Ratings
Check out Glurr's...
100 91% | Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 14 Dec 2015 |
100 91% | Up, Down, Fragile (1995) - Rated 24 Jul 2015 |
100 91% | The Hole (1960) - Rated 24 Jul 2015 |
100 91% | The Jerk (1979) - Rated 24 Jul 2015 |
100 91% | Starship Troopers (1997) - Rated 03 Jun 2015 |
100 91% | Kiss Me Deadly (1955) - Rated 01 Apr 2015 |
100 91% | Some Came Running (1958) - Rated 08 Mar 2015 |
100 91% | Make Way for Tomorrow (1937) - Rated 01 Feb 2015 |
100 91% | It's a Wonderful Life (1946) - Rated 04 Jan 2015 |
40 17% | Interstellar (2014) - Rated 13 Dec 2014 |