Gungi

gungi
Film Freak - 584 Film Ratings
Member Since: 28 May 2016

more Recent Ratings

80 48% Neon Genesis Evangelion (1995) - Rated 16 Jul 2016
80 48% Sling Blade (1996) - Rated 04 Jun 2016
100 92% Death Note (2006) - Rated 28 May 2016
100 92% Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) - Rated 28 May 2016
100 92% Despicable Me (2010) - Rated 28 May 2016
90 74% Mary and Max (2009) - Rated 28 May 2016
100 92% District 9 (2009) - Rated 28 May 2016
100 92% Up (2009) - Rated 28 May 2016
100 92% Gran Torino (2008) - Rated 28 May 2016
90 74% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 28 May 2016