guy Myers
Bio: Underworld: Rise of the Lucans enthusiast.
Recent Ratings
Check out guy Myers's...
10 11% | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012) - Rated 07 May 2015 |
3 4% | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Rated 07 May 2015 |
5 8% | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 07 May 2015 |
7 9% | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 07 May 2015 |
37 69% | Big Trouble in Little China (1986) - Rated 07 May 2015 |
20 17% | Escape to Witch Mountain (1995) - Rated 07 May 2015 |
15 15% | The Mask (1994) - Rated 07 May 2015 |
36 67% | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 07 May 2015 |
35 62% | Hellboy (2004) - Rated 07 May 2015 |
25 23% | Straw Dogs (2011) - Rated 07 May 2015 |