gzmsry

gzmsry
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2013
Location: eskiþehir, Turkey

more Recent Ratings

98 75% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 06 Jan 2016
92 22% Nine (2009) - Rated 06 Jan 2016
97 64% 12 Years a Slave (2013) - Rated 06 Jan 2016
92 22% The Great Gatsby (2013) - Rated 06 Jan 2016
92 22% Her (2013) - Rated 06 Jan 2016
95 43% Whiplash (2014) - Rated 06 Jan 2016
96 58% Curfew (2012) - Rated 06 Jan 2016
90 12% Babel (2006) - Rated 06 Jan 2016
98 75% Interstellar (2014) - Rated 06 Jan 2016
100 91% Back to the Future (1985) - Rated 06 Jan 2016