Hamish
Recent Ratings
Check out Hamish's...
95 68% | The Gentlemen (2020) - Rated 01 Jan 2023 |
90 47% | Batman v Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition (2016) - Rated 01 Jan 2023 |
86 34% | Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 01 Jan 2023 |
95 68% | Zack Snyder's Justice League (2021) - Rated 01 Jan 2023 |
80 18% | Black Adam (2022) - Rated 01 Jan 2023 |
85 26% | Metropolis (1927) - Rated 01 Jan 2023 |
85 26% | Triangle of Sadness (2022) - Rated 01 Jan 2023 |
95 68% | Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 01 Jan 2023 |
94 55% | La casa de papel (2017) - Rated 01 Jan 2023 |
95 68% | Our Flag Means Death (2022) - Rated 01 Jan 2023 |