jabriella827

jabriella827
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out jabriella827's...

90 80% A Little Help (2011) - Rated 30 Oct 2016
95 95% The Others (2001) - Rated 30 Oct 2016
95 95% The Strangers (2008) - Rated 30 Oct 2016
93 92% Maria Full of Grace (2004) - Rated 15 Aug 2016
92 88% Taxi Driver (1976) - Rated 15 Aug 2016
99 97% Let the Right One In (2008) - Rated 15 Aug 2016
100 99% Notes on a Scandal (2006) - Rated 15 Aug 2016
92 88% Philomena (2013) - Rated 24 Apr 2016
76 14% House of Wax (2005) - Rated 24 Apr 2016
84 35% What Women Want (2000) - Rated 24 Apr 2016