jadazac

jadazac
Film Freak - 564 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2015
Location: Colombia

more Recent Ratings

25 26% Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Rated 30 Dec 2015
25 26% Vampires Suck (2010) - Rated 25 Dec 2015
20 21% House of Sand and Fog (2003) - Rated 25 Dec 2015
30 33% Stepmom (1998) - Rated 25 Dec 2015
40 50% Whip It (2009) - Rated 25 Dec 2015
20 21% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 20 Dec 2015
30 33% Simone (2002) - Rated 20 Dec 2015
45 58% Queen of the Damned (2002) - Rated 20 Dec 2015
50 67% Underworld (2003) - Rated 20 Dec 2015
40 50% Casanova (2005) - Rated 19 Dec 2015