james69lemon

james69lemon
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2013
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out james69lemon's...

86 50% MacGruber (2010) - Rated 25 Aug 2013
80 13% This Is the End (2013) - Rated 25 Aug 2013
83 27% There's Something About Mary (1998) - Rated 25 Aug 2013
85 40% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 25 Aug 2013
93 72% Django Unchained (2012) - Rated 25 Aug 2013
95 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 25 Aug 2013
75 4% Spring Breakers (2013) - Rated 25 Aug 2013
87 59% X-Men: First Class (2011) - Rated 25 Aug 2013
83 27% Elysium (2013) - Rated 25 Aug 2013
94 86% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 25 Aug 2013