jbaker11

jbaker11
Movie Buff - 489 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out jbaker11's...

95 97% The Lighthouse (2019) - Rated 06 Dec 2019
83 73% Hail, Caesar! (2016) - Rated 12 Feb 2017
78 53% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 12 Feb 2017
80 61% The One I Love (2014) - Rated 12 Feb 2017
82 69% 13th (2016) - Rated 12 Feb 2017
92 95% The Handmaiden (2016) - Rated 12 Feb 2017
84 77% Silence (2016) - Rated 02 Feb 2017
77 48% April and the Extraordinary World (2015) - Rated 02 Feb 2017
86 85% Manchester by the Sea (2016) - Rated 02 Feb 2017
82 69% Krisha (2016) - Rated 02 Feb 2017