joaomeireles
Recent Ratings
Check out joaomeireles's...
96 70% | Run Lola Run (1998) - Rated 07 May 2016 |
96 70% | The Lives of Others (2006) - Rated 07 May 2016 |
88 8% | Holy Motors (2012) - Rated 07 May 2016 |
89 17% | Harold and Maude (1971) - Rated 07 May 2016 |
89 17% | Fireworks Wednesday (2006) - Rated 07 May 2016 |
98 97% | Cinema Paradiso (1988) - Rated 07 May 2016 |
96 70% | Life Is Beautiful (1997) - Rated 07 May 2016 |
95 52% | The Godfather (1972) - Rated 07 May 2016 |
95 52% | Playtime (1967) - Rated 07 May 2016 |
93 32% | Rear Window (1954) - Rated 07 May 2016 |