jonasu42

jonasu42
Film Freak - 926 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2024

more Recent Ratings

70 45% Searching for Bobby Fischer (1993) - Rated 10 Aug 2024
70 45% Pawn Sacrifice (2014) - Rated 04 Aug 2024
60 20% The Queen's Gambit (2020) - Rated 04 Aug 2024
60 20% A Quiet Place: Day One (2024) - Rated 31 Jul 2024
65 22% Magnus (2016) - Rated 27 Jul 2024
77 46% The Arctic Convoy (2023) - Rated 20 Jul 2024
60 20% Kingdom of the Planet of the Apes (2024) - Rated 20 Jul 2024
70 45% Les derniers hommes (2023) - Rated 18 Jul 2024
60 20% Dark (2017) - Rated 17 Jul 2024
62 21% Yes Man (2008) - Rated 13 Jul 2024