JumpShip

jumpship
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 18 May 2013
Location: USA

more Recent Ratings

Check out JumpShip's...

60 26% Flags of Our Fathers (2006) - Rated 19 May 2013
95 90% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 19 May 2013
85 57% Spartacus (1960) - Rated 19 May 2013
100 98% Schindler's List (1993) - Rated 19 May 2013
90 74% Band of Brothers (2001) - Rated 19 May 2013
95 90% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 19 May 2013
90 74% Hotel Rwanda (2004) - Rated 19 May 2013
90 74% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 19 May 2013
100 98% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 19 May 2013
80 45% Beauty and the Beast (1991) - Rated 19 May 2013