kabadayi

kabadayi
Film Freak - 765 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2014
Location: İstanbul, Turkey

more Recent Ratings

Check out kabadayi's...

81 92% Fargo (2014) - Rated 12 May 2021
52 5% News of the World (2020) - Rated 04 May 2021
68 42% Uncut Gems (2019) - Rated 04 May 2021
65 32% The Hunt (2020) - Rated 23 Apr 2021
65 32% John Wick (2014) - Rated 21 Mar 2021
50 4% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 21 Mar 2021
24 0% I Care a Lot (2021) - Rated 21 Mar 2021
52 5% High Life (2018) - Rated 21 Mar 2021
69 46% Richard Jewell (2019) - Rated 21 Mar 2021
77 79% Joker (2019) - Rated 17 Mar 2021