kjesle

kjesle
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015

more Recent Ratings

97 82% In the Loop (2009) - Rated 18 Feb 2015
98 88% Snatch (2000) - Rated 18 Feb 2015
100 96% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Feb 2015
96 77% Flåklypa Grand Prix (1975) - Rated 18 Feb 2015
95 72% Gone Girl (2014) - Rated 18 Feb 2015
94 67% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Feb 2015
74 14% Sin City (2005) - Rated 18 Feb 2015
97 82% Django Unchained (2012) - Rated 18 Feb 2015
98 88% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Feb 2015
99 92% City of God (2002) - Rated 18 Feb 2015