kostaz

kostaz
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 3% Elysium (2013) - Rated 21 Dec 2016
73 6% The Revenant (2015) - Rated 21 Dec 2016
69 2% Red Dragon (2002) - Rated 21 Dec 2016
70 3% Wall Street (1987) - Rated 17 Jul 2016
63 1% Hannibal (2001) - Rated 10 Jun 2016
84 76% This Is England (2006) - Rated 09 Jun 2016
84 76% American Beauty (1999) - Rated 09 Jun 2016
84 76% Solaris (1972) - Rated 09 Jun 2016
91 92% Futurama (1999) - Rated 09 Jun 2016
83 51% City Lights (1931) - Rated 09 Jun 2016