kur7s
Recent Ratings
Check out kur7s's...
55 25% | The Bucket List (2007) - Rated 29 Mar 2020 |
55 25% | Raging Bull (1980) - Rated 29 Mar 2020 |
70 62% | The King's Speech (2010) - Rated 29 Mar 2020 |
65 45% | The Machinist (2004) - Rated 29 Mar 2020 |
67 54% | Rocky V (1990) - Rated 29 Mar 2020 |
90 83% | The English Patient (1996) - Rated 29 Mar 2020 |
90 83% | Life of Brian (1979) - Rated 29 Mar 2020 |
10 4% | The Hunger Games (2012) - Rated 29 Mar 2020 |
99 95% | The Saint (1997) - Rated 29 Mar 2020 |
60 37% | Minority Report (2002) - Rated 29 Mar 2020 |