LongWay

longway
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2020

more Recent Ratings

40 11% Replicas (2018) - Rated 01 Feb 2024
40 11% Alien: Covenant (2017) - Rated 07 Jan 2024
60 47% The Night House (2021) - Rated 03 Jan 2024
50 28% Life (2017) - Rated 02 Jan 2024
60 47% Timecrimes (2007) - Rated 02 Jan 2024
50 28% Contact (1997) - Rated 01 Jan 2024
90 97% Aliens (1986) - Rated 30 Dec 2023
80 88% Alien (1979) - Rated 30 Dec 2023
80 88% Russian Ark (2002) - Rated 30 Dec 2023
60 47% Arrival (2016) - Rated 29 Dec 2023