lw286500

Recent Ratings
Check out lw286500's...
79 47% | Control (2007) - Apr 05, 2020 |
92 81% | This Is England (2006) - Jan 18, 2020
"Very powerful movie that shows the truth about british culture. However the ending is graphic and quite emotional so keep that in mind."
|
90 77% | Atypical (2017) - Jan 18, 2020 |
81 59% | Sex Education (2019) - Jan 18, 2020 |
80 53% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 18, 2020 |
84 63% | Léon: The Professional (1994) - Jan 18, 2020 |
84 63% | The Basketball Diaries (1995) - Jan 18, 2020 |
90 77% | Pride & Prejudice (2005) - Jan 18, 2020 |
97 94% | Euphoria (2019) - Jan 18, 2020 |
80 53% | Futurama (1999) - Jan 18, 2020 |