Maazabdullah

maazabdullah
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2022
Location: Dubai, United Arab Emirates

more Recent Ratings

Check out Maazabdullah's...

75 24% Blithe Spirit (2020) - Rated 19 Jun 2022
85 37% Cha Cha Real Smooth (2022) - Rated 19 Jun 2022
95 75% The Irishman (2019) - Rated 18 Jun 2022
90 51% The Godfather (1972) - Rated 18 Jun 2022
90 51% The Last Duel (2021) - Rated 18 Jun 2022
90 51% Revolver (2005) - Rated 18 Jun 2022
92 64% The Social Network (2010) - Rated 18 Jun 2022
80 29% Brick (2005) - Rated 18 Jun 2022
95 75% Lady Vengeance (2005) - Rated 18 Jun 2022
95 75% The Northman (2022) - Rated 18 Jun 2022