manuel9999

manuel9999
Movie Buff - 344 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out manuel9999's...

97 77% The Orphanage (2007) - Rated 22 Oct 2018
91 43% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 22 Oct 2018
96 71% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 22 Oct 2018
95 63% Event Horizon (1997) - Rated 22 Oct 2018
85 18% Click (2006) - Rated 22 Oct 2018
96 71% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 22 Oct 2018
99 93% Braveheart (1995) - Rated 22 Oct 2018
98 85% History of the World: Part I (1981) - Rated 22 Oct 2018
97 77% A Christmas Story (1983) - Rated 22 Oct 2018
97 77% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 22 Oct 2018