mazlum

mazlum
Film Freak - 567 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2012
Location: izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% Close-Up (1990) - Rated 24 Apr 2014
79 39% Gülen gözler (1977) - Rated 24 Apr 2014
85 90% Das Boot (1985) - Rated 24 Apr 2014
85 90% A Trip to the Moon (1902) - Rated 24 Apr 2014
84 86% Barton Fink (1991) - Rated 24 Apr 2014
82 73% The Adventures of Prince Achmed (1926) - Rated 24 Apr 2014
84 86% Nosferatu the Vampyre (1979) - Rated 24 Apr 2014
75 17% Sholay (1975) - Rated 24 Apr 2014
82 73% Charulata (1964) - Rated 24 Apr 2014
80 50% Devi (1960) - Rated 24 Apr 2014