meantux

meantux
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2015
Location: USA

more Recent Ratings

95 76% Rounders (1998) - Rated 06 Aug 2015
92 21% Edward Scissorhands (1990) - Rated 06 Aug 2015
95 76% The Goonies (1985) - Rated 06 Aug 2015
94 60% American Beauty (1999) - Rated 06 Aug 2015
93 39% Sister Act (1992) - Rated 06 Aug 2015
93 39% The Hangover (2009) - Rated 06 Aug 2015
94 60% Good Will Hunting (1997) - Rated 06 Aug 2015
94 60% There's Something About Mary (1998) - Rated 06 Aug 2015
97 93% The Godfather: Part II (1974) - Rated 06 Aug 2015
93 39% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 06 Aug 2015