michaelikes

Recent Ratings
Check out michaelikes's...
35 8% | Robin Hood (2010) - Nov 23, 2019 |
90 41% | Braveheart (1995) - Nov 23, 2019 |
65 29% | Airheads (1994) - Nov 23, 2019 |
55 20% | The Postman (1997) - Nov 23, 2019 |
97 79% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Nov 23, 2019 |
35 8% | The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) - Nov 23, 2019 |
95 62% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Nov 23, 2019 |
90 41% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Nov 23, 2019 |
95 62% | Full Metal Jacket (1987) - Nov 23, 2019 |
95 62% | The Shining (1980) - Nov 23, 2019 |