mndurlu
Recent Ratings
Check out mndurlu's...
90 96% | The Handmaid's Tale (2017) - Rated 07 Jun 2019 |
87 85% | Green Book (2018) - Rated 12 Feb 2019 |
84 47% | Fruitvale Station (2013) - Rated 11 Feb 2019 |
83 34% | Taboo (2016) - Rated 11 Feb 2019 |
84 47% | A Quiet Place (2018) - Rated 11 Feb 2019 |
85 65% | Sharp Objects (2018) - Rated 11 Feb 2019 |
84 47% | RocknRolla (2008) - Rated 25 Jan 2019 |
78 10% | Hunter Killer (2018) - Rated 22 Jan 2019 |
84 47% | Bird Box (2018) - Rated 09 Jan 2019 |
84 47% | Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 07 Jan 2019 |