mot

mot
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% Les Misérables (2012) - Rated 26 Feb 2015
83 62% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 26 Feb 2015
88 84% Daredevil (2003) - Rated 07 Feb 2015
76 22% G.I. Joe: Retaliation (2013) - Rated 07 Feb 2015
73 8% 2012 (2009) - Rated 07 Feb 2015
72 6% The Avengers (2012) - Rated 07 Feb 2015
77 28% Gamer (2009) - Rated 07 Feb 2015
80 45% Hellboy (2004) - Rated 07 Feb 2015
83 62% Back to the Future Part II (1989) - Rated 07 Feb 2015
78 34% Surrogates (2009) - Rated 07 Feb 2015