MrBug
Recent Ratings
Check out MrBug's...
85 41% | Cold in July (2014) - Rated 23 Oct 2014 |
80 37% | Edge of Tomorrow (2014) - Rated 18 Jun 2014 |
0 7% | Snowpiercer (2014) - Rated 18 Jun 2014 |
85 41% | Gravity (2013) - Rated 08 May 2014 |
85 41% | Stoker (2013) - Rated 04 Jan 2014 |
75 33% | Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 26 Dec 2013 |
85 41% | A Town Called Panic (2009) - Rated 17 Sep 2013 |
20 16% | Now You See Me (2013) - Rated 01 Sep 2013 |
100 73% | Wings of Honneamise (1987) - Rated 28 Aug 2013 |
100 73% | Pacific Rim (2013) - Rated 24 Aug 2013 |