mynameismax

mynameismax
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2006
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 94% Her (2013) - Rated 05 May 2014
87 79% Alien (1979) - Rated 05 May 2014
80 64% The Mist (2007) - Rated 05 May 2014
85 74% Jesus Camp (2006) - Rated 05 May 2014
89 87% Drive (2011) - Rated 05 May 2014
78 55% X-Men (2000) - Rated 05 May 2014
90 91% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 05 May 2014
75 49% Gone Baby Gone (2007) - Rated 05 May 2014
55 29% What Women Want (2000) - Rated 05 May 2014
85 74% Up (2009) - Rated 05 May 2014