nomovie

nomovie
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2018
Location: UK

more Recent Ratings

75 83% Louie (2010) - Rated 01 Sep 2024
75 83% Silicon Valley (2014) - Rated 01 Sep 2024
55 37% Donnie Darko (2001) - Rated 01 Jun 2024
67 57% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 01 Jun 2024
30 11% The Guest (2014) - Rated 28 May 2024
75 83% Her (2013) - Rated 11 May 2024
50 28% The Brand New Testament (2015) - Rated 11 May 2024
40 17% Coherence (2013) - Rated 11 May 2024
55 37% The Island (2005) - Rated 10 May 2024
65 54% Elysium (2013) - Rated 10 May 2024