ogitaki
Recent Ratings
Check out ogitaki's...
90 94% | Oppenheimer (2023) - Rated 27 Jul 2023 |
89 91% | Severance (2022) - Rated 05 Jun 2022 |
80 58% | Euphoria (2019) - Rated 22 Feb 2022 |
60 7% | Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) - Rated 04 Feb 2020 |
93 97% | Parasite (2019) - Rated 04 Feb 2020 |
86 85% | Joker (2019) - Rated 21 Jan 2020 |
50 3% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 21 Jan 2020 |
91 96% | Knives Out (2019) - Rated 21 Jan 2020 |
83 75% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 30 Jan 2019 |
79 52% | Riverdale (2017) - Rated 30 Jan 2019 |