ooustun

ooustun
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2016
Location: Turkey
Bio: 20-sth filmmaker

more Recent Ratings

85 56% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 07 Oct 2016
95 77% Mulholland Drive (2001) - Rated 07 Oct 2016
95 77% Chungking Express (1994) - Rated 07 Oct 2016
95 77% WALL·E (2008) - Rated 07 Oct 2016
85 56% Touch of Evil (1958) - Rated 07 Oct 2016
80 48% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 07 Oct 2016
100 95% Contempt (1963) - Rated 07 Oct 2016
100 95% Band of Outsiders (1964) - Rated 07 Oct 2016
100 95% Breathless (1960) - Rated 07 Oct 2016
100 95% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 07 Oct 2016