Oph

oph
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2015
Location: Spain

more Recent Ratings

87 70% Manhattan (1979) - Rated 27 Jul 2015
87 70% Broken Flowers (2005) - Rated 27 Jul 2015
95 94% Fantasia (1940) - Rated 27 Jul 2015
95 94% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 27 Jul 2015
85 53% El Bola (2000) - Rated 27 Jul 2015
100 98% Dancer in the Dark (2000) - Rated 27 Jul 2015
90 83% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Jul 2015
85 53% Babel (2006) - Rated 27 Jul 2015
87 70% Funny Games (2008) - Rated 27 Jul 2015
80 34% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 27 Jul 2015