Palster

Recent Ratings
Check out Palster's...
80 57% | The Lincoln Lawyer (2011) - Aug 02, 2022 |
80 57% | A Time to Kill (1996) - Jul 31, 2022 |
81 69% | Jaws (1975) - Jul 31, 2022
"riktigt äventyr!"
|
78 40% | The Rookie (1990) - Jan 15, 2022
"Denn slötittade jag på men verkade riktigt genomtänkt"
|
80 57% | The Highwaymen (2019) - Jan 15, 2022
"oväntat bra"
|
84 87% | The Punisher (2017) - Aug 10, 2021
"Ruskigt bra första säsong. Men 2a ble lite sämre"
|
76 30% | Seraph of the End (2015) - Aug 10, 2021
"Riktigt bra första säsong och bra sista avsnitt på 2an. Synd bara det inte blev en 3e säsong"
|
77 35% | Underworld (2003) - Aug 10, 2021
"Bättre än förväntat"
|
82 78% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jun 23, 2021 |
68 0% | Raya and the Last Dragon (2021) - Jun 23, 2021 |