Plr09

plr09
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2023
Location: France

more Recent Ratings

90 89% The Celebration (1998) - Rated 16 Jan 2023
87 80% Melancholia (2011) - Rated 16 Jan 2023
92 95% Antichrist (2009) - Rated 15 Jan 2023
90 89% Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 15 Jan 2023
91 93% The House That Jack Built (2018) - Rated 15 Jan 2023
90 89% Breaking the Waves (1996) - Rated 15 Jan 2023
81 63% The Matrix (1999) - Rated 15 Jan 2023
78 50% Saturday Night Fever (1977) - Rated 15 Jan 2023
76 42% Inherent Vice (2014) - Rated 15 Jan 2023
82 65% Manchester by the Sea (2016) - Rated 15 Jan 2023