Posca

posca
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2014
Location: Turkey

more Recent Ratings

80 65% Castlevania (2017) - Rated 28 May 2020
90 95% The Seven Deadly Sins (2014) - Rated 28 May 2020
85 84% Hi Score Girl (2018) - Rated 28 May 2020
70 19% Ema (2019) - Rated 26 May 2020
95 98% Rick and Morty (2013) - Rated 24 May 2020
85 84% The Insult (2017) - Rated 24 May 2020
80 65% Parasite (2019) - Rated 24 May 2020
75 39% Nuh Tepesi (2018) - Rated 24 May 2020
75 39% Marriage Story (2019) - Rated 24 May 2020
90 95% I Lost My Body (2019) - Rated 24 May 2020